Možnosti platby

dobi

DOBÍRKA

Objednávku lze zaplatit v hotovosti, pouze v případě doručení přepravní společností na dobírku. Přepravce od Vás převezme hotovost při přebírání zásilky, přímo na vámi zvolené adrese. V tomto případě lze zaplatit i kartou, pokud má přepravce platební terminál.

kartA

ONLINE PLATBA KARTOU

Bezpečným způsobem úhrady je platba kartou online (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro), přímo na stránce eshopu. Po vytvoření objednávky, vybrání dopravy a platby online vás přímo přesměruje na platební bránu, kde bezpečně zrealizujete svou platbu. Zboží zasíláme hned po přijetí platby.

 
platba 1

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná platební instituce působící pod dohledem České Národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a všechny informace jsou šifrovány.
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

 
GP

GOOGLE PAY

Google Pay je platební metoda, která umožňuje zákazníkům snadné placení pomocí karty uložené v Peněžence Google.

 
applepay

APPLE PAY

Apple Pay je platební metoda, která umožňuje zákazníkům snadné placení pomocí karty uložené v Apple Wallet.

ban

BANKOVNÍ PŘEVOD

Objednávku lze zaplatit bankovním převodem (předfaktura / příkaz k úhradě). Po zrealizování objednávky vám pošleme podklady k platbě. Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky nebo číslo předfaktury. Zboží posíláme hned po přijetí platby, nebo posíláme zboží na fakturu s dohodnutou splatností.

 
tatra

ONLINE BANKOVNÍ PŘEVOD - Tatra banka a.s.

Online platební převod pomocí služby TatraPay je chráněn nejvyšší bezpečnostní normou. Po vybrání online bankovního převodu vás přesměruje na platební bránu. Více informací naleznete na tomto odkazu.

 
VUb

ONLINE BANKOVNÍ PŘEVOD -  VÚB banka a.s.

Online platební převod pomocí služby VÚB ePlatby je chráněn nejvyšší bezpečnostní normou. Po vybrání online bankovního převodu vás přesměruje na platební bránu. Více informací naleznete na tomto odkazu.

 
SP

ONLINE BANKOVNÍ PŘEVOD - Slovenská spořitelna a.s.

Online platební převod pomocí služby SporoPay je chráněn nejvyšší bezpečnostní normou. Po vybrání online bankovního převodu vás přesměruje na platební bránu. Více informací naleznete na tomto odkazu< /span>.